فوتبال آزاد – کفش برای فوتبال آزاد

چهارشنبه 15 دی 1395 02:26 ق.ظ

 

فوتبال آزاد - کفش برای فوتبال آزاد

 • فوتبال آزاد - کفش برای فوتبال آزاد

  کفش یا نه کفش … آن را کاملا به شما. من نشان می دهد که شما شروع به پوشیدن کفش اگر شما برنامه ریزی برای انجام عملکرد در آینده است. خواهد بود که نوع خنده دار اگر شما یک عملکرد در یک استادیوم کردم و پاهای برهنه انجام =) این است که کمی متفاوت به حقه بازی لخت و پا با کفش.

  چه نوع کفش بهترین سپس هستند؟ ساده ترین دستورالعمل من را این است که کفش باید از صاف و در جلو (که در آن انگشتان شما می) آن را نباید سخت در همه، هیچ تنها اتصال وجود دارد و غیره … کاملا نرم است. شما می خواهید به احساس توپ! همچنین اگر آن را سخت و مرزی در مقابل جستن می تواند نوع عجیب و غریب گاهی اوقات.

  چیزی که بعد از آن فکر تنها … اگر شما در حرکت به کلاهبرداری پیشرفته تر شما می خواهید به یک تنها که اجازه می دهد تا شما را به حقه بازی با کف خود را (چکمه های فوتبال بمکد که آن را به کلاهبرداری تنها می آید). من شخصا ترجیح کفش چمن چون یکی از شما آزاد در بتن شما را به تنها بیرون می پوشند، و پا چمن طول می کشد. شما ممکن است آن را کمی سخت تر پیدا به انجام مرتب تنها با کفش چمن … اما این همه در مورد عمل. همچنین پس از چند هفته از تمرین است که تقریبا هیچ چیز از ناودانی وجود دارد.

  بسیاری از مردم ترجیح می دهند کفش داخلی است. آنها بزرگ هستند اما همانطور که در بالا ذکر شد، آنها می کند تا زمانی آخرین نیست و آنها به عنوان گران قیمت کفش چمن است. بنابراین من با چمن است. کفش فوتسال شروع به گرفتن بسیار محبوب اما از آنجایی که بسیاری از آنها تنها یک نه نازک آنها آخرین حتی کوتاه تر. اما آنها واقعا بزرگ هستند، آنها بسیار سبک هستند و شما واقعا می تواند احساس فوتبال زمانی که شما در حال دستکاری. من می خواهم به توصیه “نایک نخست لمسی” اگر شما می خواهم برای یک کفش چمن است. آنها انجام این کار برای من و من واقعا آنها را دوست. در یک نقطه من خریداری ۴ جفت بنابراین من می دانستم که من به حال آنهایی که جدید که آن زمان برای تغییر بود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] شما همچنین ممکن است تعجب چه مدت طول می کشد یک کفش برای … خوب، اگر شما فقط در داخل خانه آزاد آنها گذشته زمان طولانی. چه مدت آنها آخرین بستگی دارد که چقدر شما آزاد است. اما به شما برخی از دستورالعمل را، اگر می آزاد حدود ۲H روز آنها را برای حدود ۳ ماه گذشته است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] من امیدوارم که شما می دانید کمی بیشتر در مورد کفش برای فوتبال سبک آزاد کنید! [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

  مشخصات

  • منبع: مهدی ورزشی

برچسب ها: فوتبال ، آزاد ، ، کفش ، برای ،