Craigslist در برای مبتدی ها – چگونه به دریافت بهترین معاملات

جمعه 8 بهمن 1395 10:48 ق.ظ

 

Craigslist در برای مبتدی ها

 • Craigslist در برای مبتدی ها

  آیا شما یک جستجوگر معامله که به تازگی به دست که Craigslist.org خانه را به بسیاری از معاملات خوب است؟ اگر چنین است، شما ممکن است بخواهید به بازدید از وب سایت حق دور و شروع به خرید. البته شما می توانید انجام دهید، اما شما ممکن است بخواهید به زمان خود را آشنا با راه برای پیدا کردن بزرگترین معاملات. بنابراین، چه چیزی شما نیاز به دانستن؟

  Craigslist در یک وب سایت طبقه بندی شده است که اجازه می دهد تا دیگر کاربران اینترنت برای خرید، تجارت، و فروش است. آنها در تنظیم قیمت نیست، فروشندگان است. شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن بسیاری معاملات خوب است، اما شما همچنین می خواهد فروشندگان که به درخواست بیش از حد پیدا استفاده از بهترین قضاوت و قیمت خود مقایسه کنید. اگر شما برای یک کوره الکتریکی جستجو، Craigslist در این است به احتمال زیاد به بسیاری از دسترس است. قیمت نسبت به پیدا کردن بهترین معامله. آیا اشتباه از امید بستن برای اولین مورد که شما در سراسر فقط در مورد آمده است، دو چک را ندارد.

  در سال های اخیر، Craigslist در در محبوبیت افزایش یافته است. وب سایت در یک سرعت سریع حرکت می کند. آیتم های جدید برای فروش ذکر شده روزانه و اقلام در حال حاضر ارسال شده از وب سایت کشیده چرا که آنها به فروش می رسد. شما نمی خواهید به طور خودکار در به نظر می رسد یک معامله خوب پرش، اما منتظر نیست بیش از حد طولانی. حتی ۲۴ ساعت ممکن است زمان کافی برای خریدار دیگری آمده است همراه.

  نه تنها کاربران اینترنت استفاده از Craigslist در به فروش محصولات غیر ضروری خود را، اما آنها نیز آن را به آنها را دور استفاده کنید. بله، شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک انتخاب زیادی از آیتم های رایگان در Craigslist. اگر شما یک آیتم را پیدا به صورت رایگان، بهتر است به ایجاد ارتباط با فروشنده حق دور. معاملات خوب برو سریع، اما همه چیز رایگان حتی سریعتر است. برای اقلام بزرگتر، مانند مجموعه نوسان و نیمکتها، در مورد حذف بپرسید. ممکن است مسئولیت خود را به حرکت یک مورد از خانه و یا پنهان آن را از حیاط.

  در نهایت، جستجو در Craigslist.org است که تنها راه برای جستجو در وب سایت است. می Craigslist در اسکن و ابزار جستجو برای دانلود وجود دارد. این خوب است، زیرا آنها به شما اجازه دور زدن بسیاری از محدودیت های جستجو است که در وب سایت قرار داده است. در Craigslist، شما می توانید تنها یک صفحه مکان در زمان جستجو، اما با یک ابزار جستجو است. شما باید قادر به از جستجو در کل سایت، کل ایالات، و یا یک تعداد معینی از شهرستانها را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید محدوده قیمت، ذخیره نتایج جستجو خود را، و بیشتر. اگر چه مورد نیاز نیست، Craigslist در اسکن و ابزار جستجو می توانید شانس خود را برای پیدا کردن بهترین معاملات را افزایش دهد.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: Craigslist ، در ، برای ، مبتدی ، ها ، ، چگونه ،